KR LASER
  • co2 Fractional laser
  • co2 Fractional laser
  • Diode laser
  • Nd Yag laser
  • 6D laser body slimming machine

Mirësevini në KR LASER


KR LASER është një prodhues profesional i pajisjeve me lazer bukurie dhe mjekësore.

Ne ofrojmë linjën më të avancuar në botë të prodhimit të produkteve të bukurisë me lazer.

Me mbështetjen më të shpejtë të shërbimit të industrisë, trajnimin e thelluar dhe mbështetjen gjithëpërfshirëse të marketingut, KR LASER bëhet partneri juaj në çdo hap të procesit të zhvillimit.

Lexo më shumë

Pajisjet e Rekomanduara

Gjithmonë ka një zgjidhje për problemin tuaj!

Picosecond Laser KR-PL3

Picosecond Laser KR-PL3

Treatment Theory Picosecond laser uses very short pulse output mode, instead of thermal ef......

Q-Switched Nd:YAG Tattoo Removal Laser KR-BW191

Q-Ndërroi Nd: YAG Laser për heqjen e tatuazheve KR-BW191

Duke adoptuar efektin shpërthyes të dritës, Lazeri Super Picosecond me energji super të lartë mund të shpejt...

Vertical Multifuction IPL+Nd:YAG Laser Machine KR-M3

Multifuksion vertikal IPL+Nd: Makinë lazer YAG KR-M3

Stacioni i punës multifunksional është një sistem gjithëpërfshirës dhe efikas i kujdesit të fytyrës, i cili është gjithashtu një ...

1200W Diode hair removal laser KR-BM110

Laser për heqjen e flokëve 1200W Diode KR-BM110

Permanent hair removal for all hair colors and skin types (I, II, III, IV, V, VI.) Apply for most...

Three in One Multifunction Machine  SHR + ND: YAG + DIODE LASER KR-BM5

Tre në një makinë shumëfunksionale SHR + ND: YAG + DIODE LASER KR-BM5

Hair Removal, Skin Rejuvenation, Pigmentation Therapy, Vascular Therapy, Acne Therapy, Wrinkle Re...

Vertical Multifuction IPL+Nd:YAG Laser Machine KR-M3

Multifuksion vertikal IPL+Nd: Makinë lazer YAG KR-M3

Stacioni i punës multifunksional është një sistem gjithëpërfshirës dhe efikas i kujdesit të fytyrës, i cili është gjithashtu një ...

Picosecond Laser KR-PL3

Picosecond Laser KR-PL3

Treatment Theory Picosecond laser uses very short pulse output mode, instead of thermal ef......

Long Pulse 1064nm Nd: YAG laser KR-L601

Puls i gjatë 1064nm Nd: lazer YAG KR-L601

Teoria e trajtimit Pulsi i gjatë Nd: Gjatësia e valës së lazerit YAG është 1064 nm. Me gjatësi vale 1064 nm, është......

IPL Hair Removal Machine

Makinë IPL për heqjen e qimeve

Makina për heqjen e qimeve KR Laser IPL është një lazer për heqjen e qimeve për praktikën estetike...

6D Cryolipo Laser Shape System,Nov-invasive 6D Laser Slimming Equipment KW-XM-682 PRO

Sistemi i formës së lazerit 6D Cryolipo, Pajisje për dobësim 6D me lazer KW-XM-682 PRO

Treatment Theory Working Principle Laser Irradiated by a specific wavelength of ......

EMSculpt/EMSlim Muscle Stimulator Machine KR-EM3

Makinë stimuluese e muskujve EMSculpt/EMSlim KR-EM3

(HIPEM) Teknologji elektromagnetike me pulsim me intensitet të lartë Është njësoj si të bësh 20,000 kërcitje ose mbledhje...

Cryolipolysis Fat Freezing Slimming Machine KR-BM608

Makinë për hollim të ngrirjes së yndyrës me kriolipolizë KR-BM608

Duke përdorur veçorinë që trigliceridet në yndyrë do të kthehen në të ngurta nën temperaturë të ulët të specifikuar...

Mbështetje me shërbim të plotë

Ne jemi këtu për të ndihmuar në çdo fazë të rritjes së praktikës suaj.

Trajnimi

Ne ofrojmë OEM & ODM, trajnim, mbështetje teknike dhe ofrojmë një gamë të plotë të shërbimeve të mirëmbajtjes.

Marketingu

Fabrika e drejtpërdrejtë. Politika më e mirë e mbështetjes së çmimeve do t'ju bëjë të bëheni më të fortë.

Shërbimi

Ekipi i mbështetjes teknike 24/7 do të jetë gati në kohë për të bërë zgjidhje perfekte mjekësore për ju.

Partnerët

Ne jemi gjithmonë në kërkim të bashkëpunimeve të biznesit me agjentë në të gjithë botën. Sinqerisht ju ftojmë të jeni një nga anëtarët tanë në KR LASER Familja.

Lajme dhe ngjarje të veçanta

Hidhini një sy këtu për informacion në lidhje me industrinë përkatëse dhe lajmet dhe ngjarjet tona të fundit.

What is a picosecond laser?

What is a picosecond laser? A picosecond laser is a laser gadget that utilizes really short pulse durations to target endogenous coloring and also exogenous ink bits (tattoos). The medium di......

Removing Unwanted body hair Permanently &...

Removing Unwanted body hair Permanently fast and effectively with the superior KR laser. Contact us today to learn your Removing Unwanted body hair Permanently practice and increase profits.

Information On Laser Hair Removal–W...

When it comes to information on laser hair removal there are some specific things that everyone should know. The first piece of information on laser hair removal that you should know is that la......

WhatsApp

Na Na Postoni

Artikujt e shënuar me * janë të detyrueshëm

Send